Foto 1 Foto 2 Foto 3
Legrace není nikdy dost
AktualityHlavní stránkaKdo jsmeFotogalerieNabídkaČlenové souboru

Aktuality

 

HOREČKA HECOVNÍ NOCI
29.07.2019

HOREČKA HECOVNÍ NOCI

Tato již tradiční letní akce je už za námi. Jako vždy to nakonec bylo všechno super. I když jsme v sobotu trnuli, ale nakonec vyšlo i počasí. Na kopci zvaný Horečka na Ostravici, jsme odehráli speciál Hecoviny, které jsme upravili i se vstupy pro děti.

Úžasné dílko - KOMIX, který namaloval Pavel Gajdoš
15.07.2019

Úžasné dílko - KOMIX, který namaloval Pavel Gajdoš

Motiv naší velice úspěšné scénky z počátku Hecovin Autobusové drama, se dočkalo nečekaného ztvárnění. Pavel Gajdoš nejen dobře hraje divadlo, ale také rád maluje a proto mu to nedalo a vytvořil úžasný komix, který stojí za zhlédnutí.

CHORVATSKO TOUR 2019
14.07.2019

CHORVATSKO TOUR 2019

Letos jsem opět vyrazili do Vodic v CHorvatsku v menší obsadě. Zde jsme hráli dvě představení pro české turisty. Naši malou sestavu členů Nahodile již velice dobře doplňovali naše děti, které si přímo s námi zahráli a byla radost na ně koukat. V letní pohodové atmosféře si to diváci užívali a jak diváci tak také Damir( pro kterého tam hrajeme) byli velice spokojení. Všichni jsme šlapali jako jeden tým ( navíc doplněný o turisty z Prahy, kteří s námi trávili volný čas) a tak jsme měli pohodu a užili si zábavy u moře.

Sázení stromků 2019
20.04.2019

Sázení stromků 2019

V dubnu jsme zase jako kolektiv zajeli na Ostravici, abychom zdejší "Nahodilý les" na pozemku u Mrkvových rozšířili o dalších 800 nových stromečků, které jsme tam zasadili. Večer jsme si na video-projekci na velkém plátně oživili vzpomínky na premiérové Hecoviny, což nás kupodivu pobavilo stejně jako před tím diváky..

Premiérové HECOVINY 2019
12.04.2019

Premiérové HECOVINY 2019

Po náročné sezoně 2018 a z důvodu silného pracovního zatížení Zdeňka, nebylo vůbec jasné jestli se v tomto roce v prvním pololetí uskuteční premiéra nového pořadu Hecoviny. V březnu se Zdeňkovi po náročných akcí v práci zase trochu uvolnili ruce a v návalu prudké inspirační exploze napsal nové scénky, které jsme v rekordním čase nacvičili abychom už v dubnu pozvali diváky na nové HECOVINY. Ty se opět vydařily. Velmi se líbil upravená hudební scénka Plastická chirurgie a úplně nová" Nech brouka žít" doslova nadchla diváky.

MIKULÁŠ aneb Lapálie s čertem 2018
14.12.2018

MIKULÁŠ aneb Lapálie s čertem 2018

V hektickém tempu jsme nastudovali novou mikulášskou pohádku "MIKULÁŠ aneb Lapálie s čertem", kterou jsme 6 x reprízovali na různých místech . Jako vždy bylo to hektické, ale povedlo se. Pohádka se líbila a děti se opět dočkali Mikuláše, který všem přinesl dárečky.

PODZIMNÍ HECOVINY 2018
12.10.2018

PODZIMNÍ HECOVINY 2018

Podzimní Hecoviny jsou vždycky takovou směsicí starých a nových věcí a tak diváci mohli shlédnout i některé vstupy z premiérových Hecovin, ale také úspěšné výstupy a scénky z předešlých let jako například Čert Albín, Setkání , Omyl v advokátní poradně, Miluješ mě atd . Z hudebních scének to bylo Witetuj a Oldšetrný. Hudební vstupy vzal na sebe Zdeněk se svojí vlastní písničkovou tvorbou. Ohlas diváku nás opět nakopl k dalšímu pokračování.

10 x 10 Československo
31.10.2018

10 x 10 Československo

Aby toho nahodile nemělo málo, několik členů souboru se ve spolupráci s mladými scénickými tanečníky pustili do realizace velkého projektu k výročí 100 let od vzniku Československa. Náročná kombinace videoprojekce, scének a tanečních vstupů, to vše doprovázeno komentářem, bylo úplně něco jiného než by se od Nahodile čekalo. Hned po první představení pro školy jsem přišli na to, že jsme příliš dlouzí a tak se střihalo a upravovalo aby na odpoledním představení pro veřejnost jsem se časově srovnali. Z toho i zkušení divadelnici ( jako např. Pavel ) byli hodně ve stressu. Nicméně se to povedlo a další 3 představení až na pár nesmyslných přeřeknutí nadchly diváky.

HOREČKA HECOVNÍ NOCI   2018
28.07.2018

HOREČKA HECOVNÍ NOCI 2018

Už tradičně v červenci vyrážíme na Ostravici na kopec zvaný Horečka, kde na soukromém pozemku hrajeme HECOVINY speciál , úžasná atmosféra v nádherném prostředí okouzlila nejen nás, ale i diváky.

Chorvatsko tour 2018
12.07.2018

Chorvatsko tour 2018

Sice v omezeném počtu jsme tentokrát zamířili do Vodic v Chorvatsku, kde jako každý rok nás čekaly 2 vystoupení pro česky mluvící hosty u Damíra . Počateční mírné obavy, jestli v tak malém počtu to dáme vzali brzy za své a tak v obsadě Zdeněk, Andrea, Lenka, Michal a Honzo jsme připravili show, které diváky nejen pobavila ale doslova nadchla. Měli jsem z toho velmi dobrý pocit a také jsme si to naplno užili i dětmi i dalšími rodinnými příslušníky , kteří nám výrazně pomohli.

Premiérové Hecoviny 2018
11.05.2018

Premiérové Hecoviny 2018

Jako vždy jsme připravili nové scénky, skeče a jednotlivé výstupy. V programu s námi vystoupila také Lenká Dzidová, která sehrála manželku v zastoupení pro Pavla Gajdoše, který se ženil v přímém přenosu s africkou dívkou ...no že to nakonec nedopadlo dobře, bylo jasné na první pohled. Holky se blýskly se svým novým číslem Babičko nauč mě charleston , kluci si vyzkoušeli bojové pokřiky Haky. Nové scénky Kdo pohlídá děti, SMS, Záchrana pohřební služby a Stěhováci. Z hudebních scének jsme oprášili Skandál a novinkou se stala hudební scénka z prostředí mafie Malý chlap. Byli jsme hodně rádi , že divákům se Hecoviny opět líbili. Byli doslova nadšení a tak jsme se rozhodli , že ještě v červnu budeme Hecoviny reprizovat s hudebním hostem René mlokem Matláškem .

Hecoviny speciál
22.03.2018

Hecoviny speciál

Již dlouhou dobu vystupujeme se svým pořadem Hecoviny ve velkém sále DK AKORD, ale v březnu 2018 jsme se chtěli vrátit na místo, kde Hecoviny začínaly - do klubu Akordu. Připravili jsme speciál ve kterém jsme předvedli všechno to nejlepší z poslední doby ( byť v různém obsazení ). Bylo to správné rozhodnutí, neopakovatelná bezprostřední atmosféra klubu byla úžasná a tak jsme si to užívali se vším všudy.

MIKULÁŠ A ČAROVNÁ HŮL
16.12.2017

MIKULÁŠ A ČAROVNÁ HŮL

Každoročně soubor Nahodile hraje novou Mikulášskou pohádku. Tentokrát s názvem Mikuláš a čarovná hůl.

HECOVINY říjen 2017
05.11.2017

HECOVINY říjen 2017

Hecoviny z října 2017 jsou již minulostí, ale kdo byl určitě nelitoval. Vytáhli jsme hodně staré věci, které ovšem pro současné členy Nahodile byly většinou novinkou a hodně jsme je inovovali, takže diváci se nenudili.

HOREČKA HECOVNÍ NOCI - OSTRAVICE 2017
23.08.2017

HOREČKA HECOVNÍ NOCI - OSTRAVICE 2017

Už se stává tradicí, že každý rok o prázdninách zrealizujeme speciální představení HECOVIN v rámci akce HOREČKA HECOVNÍ NOCI. Hrajeme jej v přírodě na ostravickém vrchu zvaný Horečka. Příprava nás vždy stojí velké úsilí, ale podle ohlasu diváků, to stálo za to.

CHORVATSKO TOUR 2017
23.08.2017

CHORVATSKO TOUR 2017

Letos již po páté jsme přijali pozváni od našeho kamaráda DAMIRA , abychom přijeli do Vodic a zahráli tam 2 x své představení. I když jsme vycestovali tentokrát ve velmi omezené sestavě členů souboru, obě představení dopadla na výbornou. Česky i slovensky mluvící turisty jsme pobavili a zpříjemnili jim pobyt v tomto krásném letovistku.

Ohlédnutí za premiérou dubnových HECOVIN
20.04.2017

Ohlédnutí za premiérou dubnových HECOVIN

Více jak 230 diváků( plná kapacita sálů se stolovým uspořádáním) v DK AKORD shlédlo premiérový díl Hecovin v podání souboru Nahodile a jeho hostů. Poprvé v historii jsme využili technické možnosti zadní projekce jako kulisy pro scénky, písničky a taneční kreace.

PŘÍPRAVA NA HECOVINY A NEJEN NA NĚ..
12.10.2016

PŘÍPRAVA NA HECOVINY A NEJEN NA NĚ..

Jak jistě víte 4.11. 2016 nás čekají Hecoviny speciál, které budou mít opět klasický charakter a tak "Shakespeara" od nás nečekejte. Chceme předvést divácky ověřené scénky, skeče a taneční výstupy a také malinko připomenout 30 historie souboru Nahodile.

Hecovní diskovečer jsme si užili
30.03.2016

Hecovní diskovečer jsme si užili

Sami jsme neměli tušení, jak náš nový typ pořadu pro své fandy dopadne. Nicméně kdo na náš HECOVNÍ DISKOVEČER přišel ten určitě nelitoval. Po počátečních rozpacích některých, které jako by zaskočilo, že to nejsou klasické"HECOVINY" se to pomalu rozjíždělo až s toho byla nakonec dobrá jízda.

Malé ohlédnutí za představením v Bohumíně
06.03.2016

Malé ohlédnutí za představením v Bohumíně

V Bohumíně jsme diváky nezklamali.

17.01.2016

Chystáme se do Bohumína

Oznamujeme všem příznivcům, že soubor Nahodile bude vystupovat 27.1.2016 od 19:00 hod. v Bohumíně s programem HECOVINY . Vstupenky jsou v předprodeji......takže pro ty, pro které je to do Ostravy daleko, je to velká příležitost shlédnout naše představení ve kterém uvidíte osvědčené a divácky oblíbené scénky a výstupy. Legrace není nikdy dost. Těšíme se na Vás.

Ještě jedno malé připomenutí z HECOVIN
19.11.2015

Ještě jedno malé připomenutí z HECOVIN

Fotografie od Jaroslava Elfmarka nejlépe zachycují, že jsme do toho v 16.10. 2015 šli opět naplno, tak se koukněte

Míša a Honza už jsou svoji.
23.08.2015

Míša a Honza už jsou svoji.

V sobotu 22.8. 2015 si naše kolegyně Míša Gajdošová vzala našeho kolegu Honzu Pivčíka a v souboru Nahodile je opět jeden regulérní manželský pár. Přejeme jim hodně štěstí, lásky , tolerance a porozumění.

HOREČKA SOBOTNÍ NOCI
16.08.2015

HOREČKA SOBOTNÍ NOCI

Nemachrujeme , ale jako soubor Nahodile jsme opět prokázali, že dokážeme zvládat i extrémní situace jako například rozmary počasí. Vystoupení na akci s názvem Horečka Hecovní noci v sobotu 15.8. na Ostravici toho bylo důkazem.

LETNÍ SPECIÁLKA HECOVIN - NENECHTE SI JI UJÍT
30.07.2015

LETNÍ SPECIÁLKA HECOVIN - NENECHTE SI JI UJÍT

15.8. se uskuteční prázdninové speciální vystoupení pod širým nebem s názvem HOREČKA HECOVNÍ NOCI

HECOVINY SPECIÁL PRO REKREANTY V CHORVATSKU
07.07.2015

HECOVINY SPECIÁL PRO REKREANTY V CHORVATSKU

Všechno vyšlo a bylo to super. Pobavili jsme přítomné turisty, užili si společně Všechno bylo super moře a počasí nám opravdu přálo.

Už se opět chystáme do Chorvatska
07.06.2015

Už se opět chystáme do Chorvatska

Po velice úspěšném vystoupení na Ostravici v Hotelu Freud, se už pomaloučku chystáme na představení v Chorvatsku. Opět zavítáme do Vodic, abychom v rámci našeho pobytu naším humorem zpříjemnili pobyt všem rekreantům, kteří zavítají do letoviska Srima.

Není to sranda, už je opravdu téměř vyprodáno
03.03.2015

Není to sranda, už je opravdu téměř vyprodáno

Tak takový nášup jsme už dlouho nezažili. Zájem o vstupenky na Hecoviny, které se uskuteční 17.4. v DK Akord je tak velký, že po třech dnech od spuštění prodeje zůstalo jen pár volných míst. Do prodeje je spuštěný už také balkón.

ochutnávka z koncertu RECITAL ZK56
19.12.2014

ochutnávka z koncertu RECITAL ZK56

Malá ochutnávka z koncertu

Ohlasy na listopadové Hecoviny nás potěšily
20.11.2014

Ohlasy na listopadové Hecoviny nás potěšily

Vždycky po představení , když slyšíme dlouho trvající potlesk přítomných diváků nás to samozřejmě těší, ale nejvíce nás zajímají zpětné ohlasy po Hecovinách, kdy se to lidem rozleží v hlavě a dívají se na to s odstupem. Jsme rádi za každou zpětnou vazbu. Kladnou i zápornou.

HECOVINY nezklamaly
09.11.2014

HECOVINY nezklamaly

Jsme rádi, že listopadové Hecoviny s rekordní účasti diváků se opět líbili a naše příznivce jsme nezklamali.

Zdenkův první solorecitál
09.11.2014

Zdenkův první solorecitál

Náš "rejža" si vyzkoušel samostatnou roli písničkáře v RECITÁLu ZK56

RECITÁL ZK56
01.10.2014

RECITÁL ZK56

Pro ty, kteří si chtěli poslechnout písničky z mé autorské dílny, mám dobrou zprávu. Rozhodl jsem se pro realizaci vlastního recitálu.

A je to tady ! Podzimní Hecoviny budou !
26.09.2014

A je to tady ! Podzimní Hecoviny budou !

7.11. od 19:00 hod. ve velkém sále DK AKORD spustíme další díl našeho pořadu HECOVINY, který jsme namixovali tak, aby opravdu zase byla sranda. Co mohu už nyní prozradit, že tentokrát nebudou chybět ani Haiťané a že si s námi přijede zahrát opět po čase RUDA z Ostravy ... a to není zdaleka všechno . Nicméně vstupenky za 140,-Kč jsou již v předprodeji , tak neváhejte .

Budeme tancovat
16.09.2014

Budeme tancovat

Konečně se na světlo dostává videoklip Budeme tancovat, který jsme natáčeli letos v Chorvatsku.

Náš nový videoklip
25.08.2014

Náš nový videoklip

V Chorvatsku jsme opravdu nelenili a tady je důkaz - náš nový videoklip PIRÁT.

CHORVATSKO TOUR 2014 SE VYDAŘILO
20.08.2014

CHORVATSKO TOUR 2014 SE VYDAŘILO

Tak jsme opět zpátky v rodné zemičce, ale nutno říct, že týden v Chorvatsku jsme si náramně užili.

Kolik roztancujeme lidí v Chorvatsku
06.08.2014

Kolik roztancujeme lidí v Chorvatsku

Jak jsme již uvedli chystáme se do Chorvatska, kde mimo vystoupení chceme natočit také videoklip. V refrému písničky tancujeme speciálně nacvičenou ( ale zároveň jednoduchou ) taneční choreografii. Chce do natáčení a tancování před kamerou dostat, kromě Nahodile i turisty s pláže.

Přípravy do Chorvatska započaly
27.07.2014

Přípravy do Chorvatska započaly

Tak jako v minulosti, jsme přijali nabídku od našeho kamaráda DAMIRA, aby soubor Nahodile navštívil Vodice v Chorvatsku a v průběhu našeho pobytu, pobavil přítomné české i slovenské rekreanty, svým programem HECOVINY aneb Legrace není nikdy dost.

NAHODILE NA ZÁMKU V HLUČÍNĚ
13.07.2014

NAHODILE NA ZÁMKU V HLUČÍNĚ

Venkovní vystoupení mají svojí neopakovatelnou atmosféru a do letních měsíců určitě patří. Mají samozřejmě mnohá úskalí, se kterými se musí vyrovnat nejen organizátoři, ale také herci. Ne jinak to bylo 10.7.2014, když náš soubor NAHODILE vystupoval na malém nádvoří hlučínského zámku.

NAHODILE opět pro děti
08.06.2014

NAHODILE opět pro děti

Soubor Nahodile si zase odskočil k dětskému publiku. Má za sebou několik vystoupení na dětských dnech. To poslední , které proběhlo bylo v Hlučíně 7.6. , kde se všichni členové stáli námořnickou posádkou, která vyplula s dětmi za pokladem piráta Slaďoura.

21.04.2014

"NAHODILÝ LES" V OSTRAVICI

S.O.S. zaznělo z Ostravice na Horečce. Po mohutném vysekání místního lesa, je třeba ho urychleně osadit novými stromky. K zdejšímu místu má Nahodile vřelý vztah. Nejen proto, že byla svědkem mnoha našich spontánních akcí, ale patří manželům Mrkvovým, kteří jsou vlastně součástí Nahodile.

Premiéra se vydařila
07.04.2014

Premiéra se vydařila

Plný sál diváků, byl pro nás tou největší odměnou, ale také nesmírným závazkem, že nesmíme zklamat.

Těsně před premiérou
01.04.2014

Těsně před premiérou

Do premiéry pořadu HECOVINY pod číslem 28. zbývají už jenom dva dny a jak je našim zvykem nabrali jsme v přípravě pořádný finiš. Celý předcházející víkend jsme věnovali intenzivnímu zkoušení a věřte naši milí diváci máte se tentokrát na co těšit. Vy kteří snad ještě váháte zda přijít nebo ne, tak si pospěšte, neboť i když hrajeme na velkém sále (se stolovou úpravou) je již téměř vyprodáno.

Diváků bylo málo, ale stálo to za to.
14.03.2014

Diváků bylo málo, ale stálo to za to.

Po roce Nahodile opět zavítalo na Ostravici do Penzionu u řeky ( U Ivánka ), kde jsme se tradičně cítili jako doma i když na představení tentokrát došlo méně diváků než jsme čekali.

Opět na Ostravici
17.01.2014

Opět na Ostravici

Soubor Nahodile vyrazí opět na Ostravici do Restaurace u řeky a to ve dnech 1.-2. 3 2014

MIKULÁŠ 2013
09.12.2013

MIKULÁŠ 2013

Soubor Nahodile v prosinci odehrál 6 představení "Mikuláš aneb Kdo ho doprovodí". Podle ohlasu diváků, se představení líbilo.

Videoklip-Nahodile v Chorvatsku
04.11.2013

Videoklip-Nahodile v Chorvatsku

Malá vzpomínka na září, kdy jsme vyrazili do Chorvatska.

Nahodile se chystá na MIKULÁŠE 2013
29.10.2013

Nahodile se chystá na MIKULÁŠE 2013

Jako vždy začátkem prosince vyjede Nahodile se svým programem pro děti s Mikuláškou tématikou

Hlučín jsme si naklonili na svou stranu
29.10.2013

Hlučín jsme si naklonili na svou stranu

24.10. večer se uskutečnil náš pořad Hecoviny aneb Legrace není nikdy dost.

Nikol to zvládla. Blahopřejeme.
17.10.2013

Nikol to zvládla. Blahopřejeme.

Naše nejnovější posila v Nahodile si odskočila zahrát s profíky

Příprava na vystoupení v Hlučíně
25.09.2013

Příprava na vystoupení v Hlučíně

Upozornění na změnu v plánovaném termínu. Představení v Hlučíně je 24.10. od 19:00 hod.

Bavte lidi dál !
09.10.2013

Bavte lidi dál !

Tak tato slova zazněla v Chorvatsku, od spokojených českých a slovenských turistů, kteří tam byli ve stejné době jako náš soubor Nahodile.

Valteřice 2013
09.10.2013

Valteřice 2013

Jedna z dalších akcí, které nepojímáme pouze jako divadelní vystoupení, ale jako návštěvu u přátel.

Poprvé na bilbordech
09.10.2013

Poprvé na bilbordech

V létě 2013 se rozkřikla neuvěřitelná zpráva, které nikdo nechtěl uvěřit . V Beskydech se Nahodile objevilo na obřích bilbordech.